Investícia do apartmánu v apartmánovom dome JMH, v bezkonkurenčnej polohe na zjazdovke Lúčky v Demänovskej doline je ,vzhľadom k návštevnosti najlepšieho zimného strediska Jasná v strednej európe počas celého roku, bezpečná  investícia do budúcnosti s rýchlou návratnosťou . 

 

  Jedná sa moderný objekt s najmodernejšími SMART technológiami v energetickej triede A1 . Objekt bude mať vlastné parkovisko s parkovacím miestom pre každý apartmán v suteréne a  výťah. Orientácia izieb je na slnečný  juhozápad s výhľadom na zjazdovku a priľahlý les.  . Jeho otvorenie je plánované pre zimnú sezónu 2019/20. Apartmán je odovzdávaný v stave tzv holobyt s možnosťou dokončenia povrchových úprav podľa požiadaviek vlastníka v štandartnom vyhotovení v sume 5 900 € bez DPH . 

 

   Kúpou apartmánu sa vlastník podobne ako u bytových domoch podieľa na správe objektu a spoločných priestorov  v zmysle povinných platieb v podiele spadajúceho pod každý z apartmánov , ale má možnosť , v prípade že nebude apartmán celoročne využívať , využiť možnosť zhodnocovať investíciu programom , ktorý sa postará o maximálnu vyťaženosť apartmánu v spojitosti spoločných služieb ako recepcia , upratovanie a pod.  

 

...  v predaji je posledný apartmán A1.14  

Snímka PD
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, alebo si nechajte vypracovať nezáväznú cenovú ponuku!

Demänovská dolina - Lúčky po ukončení výstavby 

Šetríme energiu už viac ako 20 rokov

jednoducho - odborne - efektívne

Pôsobíme na celom Slovensku

Fungujeme už viac ako 20 rokov

Komplexné poskytovanie služieb

Čo klienti povedali o nás

Nezáväzná cenová ponuka
Kontakt
Bez názvu-2
Ing. Ján Hlina riaditeľ